Warka, Mazowieckie

Pracownik Produkcji!!! Praca w Jelcz-Laskowice z dojazdem!!!

Jelcz- Laskowice

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice, Przeworno, Bierutów, Oława, Namysłów, Brzeg, Strzelin

Zadania:

&#8226; zapewnianie ciągłości produkcyjnej

&#8226; kontrola jakości produktów

&#8226; montaż elementów

&#8226; utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

&#8226; gotowość do pracy 3- zmianowej

&#8226; zdolności manualne

&#8226; dobre umiejętności komunikacyjne

&#8226; motywacja do pracy

Oferujemy:

&#8226; umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta

&#8226; organizację i dofinansowanie do transportu na trasach - Przeworna, Bierutowa, Oławy, Namysłowa, Brzegu, Strzelina, Oleśnica oraz pobliskich miejscowości

&#8226; wynagrodzenie 2000 zł/m-c brutto + premie do 30% + premia za brak absencji 100zł/m-c brutto

&#8226; możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na maila : anna.drygala@adecco.com

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Pazdziernik, 2015  12:54

Identyfikator: 565332

Wyświetleń: 2476