Warka, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Roz£adunek I Inspekcja Surowca

GÓra Kalwaria

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
&#8226; roz³adunek i inspekcja surowca owocowego
&#8226; obs³uga wywrotnic samochodowych, podajników
&#8226; miejsce pracy: GÓRA KALWARIA
&#8226; praca w systemie zmianowym

&#8226; Wymagania:
&#8226; ksi±¿eczka sanitarno-epidemiologiczna
&#8226; podstawowe zdolno¶ci manualne
&#8226; uczciwo¶æ i punktualno¶æ
&#8226; odpowiedzialno¶æ, dok³adno¶æ i sumienno¶æ
&#8226; Mile widziane uprawnienia na wózki wid³owe

Oferujemy:
&#8226; praca w renomowanej firmie
&#8226; forma zatrudnienia: umowa o pracê tymczasow±

Og³oszenie dodane: Sroda, 11 Lipiec, 2012  10:31

Identyfikator: 405328

Wy¶wietleñ: 1631

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Inspekcja Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Vw Audi Skoda Seat
  2. Inspekcja, pomoc w zakupie motocykli, doradztwo raport przedzakupowy z oglêdzin